bränsle Frostig Sjuklighet acapulco stol auktion album Caroline Tung lastbil
Trädgårdsmöbler på Garpenhus Auktioner - Auctionet
Stol Sanna Rosén “Solfjädern” - Stockholms Auktionsverk
Kirsten Krogh & Jacob Fasting, fåtöljer, 3 st, "Acapulco", ur Acapulco-serien, OK-Design, 2000-tal. - Bukowskis
Stol, Philippe Starck (f. 1949), Frankrike. Eros, Kartell. Formgjuten sits i röd plast, benställning av förkromad metall. Märkt "ERO/S/ by Kartell with Starck, Made in Italy". Sitthöjd ca 46 cm. Metropol -
Philippe Starck, stol, "Ero S", Kartell. - Bukowskis
FÅTÖLJER, 3 st, "Acapulco", OK Design. - Bukowskis
Servisdelar, Villeroy & Boch, 'Acapulco', 7 del, mjölkkannan samt en kopp med fotnagg. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Slutpris för Acapulco chair